Funkcjonalność

Każdy z treningów EMS w Beauty Skin Be Fit wspomagany jest przez najlepszy rodzaj urządzeń dostępnych na rynku. Bez nich ćwiczenia nie byłyby tak efektywne i nie powodowałyby tak zadowalających efektów. Ponieważ EMS jest treningiem o wyjątkowej specyfice, wykorzystujemy do niego wyjątkowy sprzęt.

XBody Activewave The Hybrid

Podczas ćwiczeń wykorzystujemy urządzenia, wyprodukowane przez firmę XBody, będącą prekursorem w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań, do których z pewnością zaliczymy elektrostymulację w formie treningowej. Przez wiele lat różnego rodzaju firmy produkowały urządzenia, podłączane tylko przewodowo, które umożliwiały ćwiczenia jednej osoby.

Firma XBody posiada w swojej ofercie najlepsze urządzenia do EMS, jakim jest XBody Activewave The Hybrid. Ta innowacja jako jedyna z produktów dostępnych na rynku pozwala na wysyłanie impulsu z urządzenia do mięśni zarówno przy pomocy kabla, jak i bezprzewodowo (poprzez Wi-Fi).

Nowoczesny sprzęt, jaki oferujemy do korzystania naszym klientom, posiada wiele udogodnień, które sprawiają, że po jednym treningu chce się na niego powrócić lub polecić znajomym.

Nie musisz ćwiczyć w samotności

Urządzenie to charakteryzujące się designerskim kształtem, zbudowane jest z materiałów najwyższej jakości i przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Umożliwia stymulację mięśni przy wykorzystaniu wielu programów treningowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

To właśnie dzięki temu gwarantuje szybkie uzyskanie wymarzonych rezultatów. XBody Activewave The Hybrid jest sprzętem nowoczesnej generacji, dzięki któremu nie musisz ćwiczyć w samotności! Organizujemy treningi grupowe nawet do 6 osób.

Możesz więc zabrać na trening partnera, siostrę lub przyjaciółkę. W parze lub grupie łatwiej jest się zmotywować, dlatego możliwość, jaką daje to innowacyjne urządzenie będzie do tego świetną okazją.

Trening z awatarem

Dzięki nieustannemu rozwojowi XBody stało się firmą, produkującą sprzęty treningowe najlepszej jakości. Podczas treningu możliwe jest ćwiczenie zarówno z trenerem personalnym, który pomoże w pracy nad ciałem, jak i z awatarem.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szybko się nudzą i potrzebują urozmaicenia, pobudzającego ich do pracy. Specjalnie przygotowany awatar będzie pokazywał ćwiczenia na ekranie, tak, byśmy mogli powtarzać je razem z nim.

To jedna z wielu zalet treningu EMS, sprawiająca, że jest on wyjątkowy!

Niezbędny strój

Przed rozpoczęciem treningu należy założyć odpowiednio do tego przygotowane ubranie. Strój XBody, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku, jako jedyny składa się z dwóch części: kamizelki oraz spodenek, które można dopasować, w zależności od noszonego rozmiaru.

To najlepszy produkt na rynku, gwarantujący maksymalną skuteczność podczas treningu. W kamizelkę XBody wbudowane zostały elektrody, stymulujące pracę podczas treningów. W zestawie znajduje się także pas biodrowy, który ma za zadanie kontrolowanie pracy mięśni.

Cały strój może pobudzać nawet do 12 partii mięśniowych jednocześnie. Pobudzane są m.in. mięśnie brzucha, pleców, ud, pośladków i ramion. Podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń elektrody pozostając na miejscu przez cały czas, gwarantują maksymalną efektywność

Różne fazy ćwiczeń

XBody Activewave The Hybrid gwarantuje odbywanie treningu w trzech fazach:

 • siłowej,
 • cardio,
 • rozluźniającej.

Każda z nich jest tu niezwykle istotna, ponieważ tylko taka konstrukcja treningu zapewnia osiągnięcie najlepszych efektów. Następujące bezpośrednio po sobie części sprawiają, że EMS jest bardziej skuteczny od tradycyjnych ćwiczeń.

Zalety sprzętu

Do najważniejszych zalet sprzętu należą:

 • hybrydowe działanie – możliwość podłączenia go za pomocą kabla oraz Wi-Fi (podczas tego samego treningu jedna osoba może być podłączona przewodowo inna bezprzewodowo),
 • możliwość zorganizowania grupy do 6 osób,
 • komfortowe użycie sprzętu, wiele programów treningowych,
 • możliwość ćwiczeń z trenerem personalnym lub awatarem,
 • wysoka intensywność i skuteczność treningu przy wysyłaniu delikatnych impulsów elektrycznych,
 • całkowite bezpieczeństwo podczas treningów, brak ryzyka kontuzji
  trzy fazy podczas jednej sesji treningowej kończącej się relaksacją mięśni,
 • pełne zadowolenie klienta.

Urządzenie XBody Activewave The Hybrid zostało wyróżnione Złotym Medalem na targach FIT-EXPO 2017 za innowacyjność oraz jakość.

Jest ono więc gwarancją odniesienia sukcesu!