Innowacje w procesie kształtowania sylwetki

Stawiamy na pomoc klientom w różnym stopniu zaawansowania, posiadającym różne motywacje oraz stawiane cele. Staramy się podejść indywidualnie do każdego klienta, by zadowolić go w jak największym stopniu i pomóc mu w osiągnięciu zakładanych rezultatów.

Jesteśmy młodszą siostrą kliniki Beauty Skin, która gwarantuje efektywne zabiegi laserowe na twarz i ciało. Medycyna estetyczna pomogła już wielu pacjentom Beauty Skin. www.beautyskin.com.pl

Teraz chcemy wspomagać naszych klientów, zmagających się z pracą nad własną sylwetką, za pomocą urządzenia XBody Actiwave i lekkich ćwiczeń wykonywanych przy pomocy awatara. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów stworzyliśmy ofertę, pozwalającą na bycie Fit, przy zastosowaniu rewolucyjnego programu elektrostymulacji mięśni.

W swojej ofercie proponujemy Państwu treningi EMS, które w naszej opinii są najbardziej skuteczną metodą na zredukowanie tkanki tłuszczowej czy powiększanie masy mięśniowej.

Dzięki elektrostymulacji możliwe jest bardziej skuteczne zmienianie swojego ciała, przy mniejszych nakładach energii oraz przy o wiele większej oszczędności czasu.

Nasza oferta jest skonstruowana z myślą o osobach, które nie mogą poświęcić wielu godzin w tygodniu na pracę nad zgrabną sylwetką. Dzięki temu umożliwiamy szybkie i mniej obciążające organizm poprawianie stanu poszczególnych partii ciała.

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia do elektrostymulacji, a także kostiumy, w których treningi będą skutkowały najlepszymi efektami.

Przychodząc do naszej firmy klient otrzyma gwarancję profesjonalnej opieki trenera, a także konsultacji, podczas której ustalone zostaną cele i motywacja do pracy.

Pragniemy zadbać o każdego z naszych klientów z największą starannością, licząc na Państwa zaufanie.